Jak działamy

Możemy wyróżnić trzy podstawowe etapy naszych działań:1.Spotkajmy się!


Żadna ankieta internetowa, czy wymiana wiadomości mailowych, nigdy nie zastąpią szczerej, prawdziwej rozmowy na temat Waszych potrzeb oraz oczekiwań odnośnie organizacji ślubu i wesela. Najważniejsze jest spotkanie w cztery oczy, w trakcie którego wysłuchamy na czym Wam zależy najbardziej, jakie są Wasze marzenia oraz wyobrażenia. Na tym etapie mniej więcej poznamy Wasze oczekiwania, co pomoże nam w dalszym działaniu. Co najważniejsze – potrafimy słuchać! Jeśli chcecie porozmawiać o wstępnych propozycjach, prosimy o wiadomość e-mail. Otrzymacie kwestionariusz do wypełnienia, a później zostaje nam umówić się na niezobowiązujące spotkanie – przy dobrej kawie w klimatycznej kafejce.

2. Najlepsze rozwiązania.


Drugie spotkanie, to przede wszystkim konkretne pomysły oraz propozycje wyrosłe na gruncie rozmowy o Waszych marzeniach i oczekiwaniach. Na podstawie pierwszego spotkania uwzględnimy dokładnie to, na czym Wam zależy najbardziej i stworzymy kompletną strategię organizacji ślubu i wesela. Na każdym etapie naszych działań liczymy na Wasze sugestie które pomogą nam spełnić Wasze oczekiwania. Następnie otrzymacie od nas wstępną, dokładnie opisaną ofertę wraz ze szczegółowym kosztorysem.

3. Działamy


Działamy- czyli zaczynamy organizować Wasz ślub! Gdy przedstawiona przez nas oferta i wizja Wam się spodoba i spełni wszystkie Wasze oczekiwania, pozostaje nam tylko spotkać się na podpisanie umowy. A następnie... Już od pierwszego dnia współpracy zaczynamy organizować Wasz ślub!